فروشگاه خرید لوازم آرایشی و بهداشتی | زیبالون

فروشگاه اینترنتی زیبالون - خرید لوازم آرایشی، بهداشتی و زیبایی
دسته‌بندی
سبد خرید شما خالی است

ارسال سریع

ارسال سریع:

 

یکی از مزایای خرید اینترنتی از زیبالون  ، خرید آسان و تحویل سریع سفارشات می باشد. تمامی کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی زیبالون  ، از انبارهای فروشگاه اینترنتی زیبالون  تامین و ارسال می گردند از اینرو سفارشات مشتریان گرامی در کنار تضمین اصالت ، به صورت سریع قابل ارسال برای سراسر کشور می باشند.

 

در نظر داشته باشید ، سفارشات مشتریان گرامی شهر اصفهان به صورت فوری، حداکثر  1  روز کاری بعد از ثبت سفارش، قابل ارسال هستند. سفارش مشتریان گرامی شهرهای دیگر نیز بسته به فاصله بین 2 تا 5روز کاری ، پس از ثبت سفارش با پست به ایشان تحویل خواهد شد

 

در شرایط ویژه مانند پروموشن ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه های اعلام شده صورت نگیرد که حتما از صفحه اینستاگرام به اطلاع مشتریان گرامی خواهد رسید.

 

هزینه ارسال:

برای خریدهای کمتر از 350 هزار تومان، هزینه ارسال 29500 تومان است. و برای خریدهای بالای 350 هزار تومان، هزینه ارسال رایگان می باشد.

 

نحوه تحویل گرفتن سفارش:

 

·        لازم به ذکر است در هنگام دریافت سفارش خود از مامورین ارسال زیبالون   نیاز است حتما کارت شناسایی معتبر ارائه نمایید. کارت شناسایی حتما میبایست متعلق  به صاحب حساب کاربری یا شخص تحویل گیرنده باشد، درغیر اینصورت همکاران ما امکان تحویل کالا را نخواهند داشت.

 

·        همکاران ما اجازه ورود به داخل ساختمان را به دلیل محدودیت‌های ورود و خروج برخی از ساختمان ها و ادارات خصوصی و دولتی ندارند و موظف هستند کالا را درب اصلی منتهی به خیابان تحویل دهند.

 

·        توصیه می‌شود در هنگام دریافت سفارش، تعداد اقلام را با تعداد اقلام سفارش خود، در حضور مامورین ارسال تطبیق و  کنترل فرمایید و در صورت وجود مغایرت با امور مشتریان زیبالون تماس حاصل فرمایید.

 

·        در هنگام تحویل سفارش، سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری فرمایید. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط شما به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

 

·        در صورت در دسترس نبودن مشتری و عدم توانایی او در هماهنگی ارسال یا برقراری ارتباط با ایشان مسئولییت عدم ارسال مرسوله به عهده خود مشتری می باشد و زیبالون هیچگونه مسئولیتی در قبال بازگشت وجه و ... را ندارد

 

 

باید توجه داشته باشید که مسئولیت ثبت آدرس گیرنده بر عهده مشتری می باشد سفارش ها به آدرس ثبت شده توسط شما در هنگام ثبت سفارش ارسال خواهد شد، از این رو باید در ثبت آدرس و کدپستی در فرآیند ثبت سفارش دقت کافی داشته باشید. در صورت بروز اشتباه از سوی مشتری در ثبت آدرس گیرنده هزینه ارسال مجدد به آدرس صحیح بر عهده مشتری می باشد

فروشگاه اینترنتی زیبالون