برای سهولت در انتخاب رنگ مورد نظر خود، به قسمت کاتالوگ محصول در پایین همین صفحه مراجعه کنید
 • رنگ مو 100 میل Jevo (گروه رنگ ترکیبی جوو Jevo Compound )

رنگ مو 100 میل Jevo (گروه رنگ ترکیبی جوو Jevo Compound )

 • تولید کننده: Jevo
 • کد محصول: Jevo Compound
 • موجودی: 20
 • 11,100 تومان
 • 8,700 تومان


 • از 2 یا بیشتر 8,100 تومان

0 نظر / نظر بدهید


مبلغ خرید به تعداد انتخاب شده، هر عدد :8,700 تومان


پوشش دهی کامل موهای سفید

درخشان و لطیف کردن موها

فاقد مواد شیمیایی

حاوی کراتین برای نرمی موها


رنگ مو  با تخفیف ویژه را فقط از سایت زیبالون تهیه کنید ...!!!!

آمارها نشان می دهد 72 درصد زنان آمریکایی و 81 درصد زنان اروپایی از انواع مختلف رنگ مو استفاده می کنند. این در حالی است که در اوایل تولید آن تنها 3 درصد زنان از آن استفاده می کردند. البته می ‌توان به دوره‌ هایی از تاریخی نیز اشاره نمود که استفاده از رنگ مو تنها برای دلقک های سیرک ها بوده و افرادی که از آن استفاده می ‌کردند، مورد تمسخر دیگران واقع می ‌شده‌اند.

این در حالی است که در سال 2006 در آمریکا 19 درصد مردان نیز از رنگ مو استفاده می کردند و در سال 2017 تنها 113 میلیون دلار صرف خرید رنگ مو در آمریکا شده است که نشان دهنده ی استفاده بالای رنگ مو در بین افراد است. به نظر شما رنگ مو طبیعی انسان چگونه ایجاد می شود ؟

      
رنگ مو به دلیل وجود رنگدانه های خاصی است که از جنس ماده ای به نام ملانین هستند. دو نوع  پرملانین و فیوملانین رنگ اصلی مو را در افراد مختلف تشکیل می ‌دهند. به تصور اشتباه، بعضی از افراد فکر می کنند، روشن یا تیره بودن رنگ مو به علت ساختار یا مواد سازنده آن است که با دیگران متفاوت است؛ اما در حقیقت روشن یا تیره بودن رنگ موی شما به دلیل مقدار ملانین است به گونه ای که هرچه مقدار آن بیشتر باشد، شما موی تیره تر و هرچه مقدار آن کمتر باشد، شما موی روشن تری خواهید داشت.

ملانین یک ماده ی شیمیایی در بدن است که به دلایل مختلف مقدار آن تغییر کرده و هیچ گاه مقدار آن ثابت نیست. با افزایش سن در روند تولید ملانین اختلالاتی ایجاد می شود که باعث کاهش آن و سفید شدن موی شما می شود. در واقع سفیدی مو، نوعی رنگ نیست، بلکه ناشی از عدم وجود رنگدانه طبیعی مو است. محل قرارگیری دانه های ملانین در پیاز مو است که  در آن جا با تغییر مکانیسم های مختلف رنگ مو شما را تعیین می‌ کنند.

آیا استفاده از رنگ مو در بارداری برای جنین مضر است ؟

 تحقیقات جامعی در زمینه ی اثر واقعی رنگ مو بر جنین انجام نشده است؛ اما نتایج تحقیقات چند دانشمندان آمریکایی نشان می ‌دهد، برخی از مواد شیمیایی موجود در رنگ مو ها می توانند توسط پوست سر جذب شده و وارد جریان خون عروق که در زیر پوست سر قرار دارند، بشوند. سه ماهه اول بارداری حساس ترین دوران در تشکیل جنین و قسمت ‌های مختلف آن است. در نتیجه جنین برای فعالیت های خود به خون بیشتری نیاز دارد. لذا با توجه به این عوامل و نتایج آزمایشات، پزشکان توصیه می کنند زنان باردار از رنگ مو در دوران حاملگی خود و به ویژه سه ماهه اول بارداری استفاده نکنند؛ زیرا ممکن است خطراتی جنین آن ها را تهدید کند. حتی ممکن است مواد شیمیایی موجود در رنگ مو باعث سقط جنین شود.

انواع رنگ مو 

رنگ موها نیز مانند دیگر محصولات آرایشی انواع گوناگونی دارند که بسته به فرم و سلیقه ی افراد تولید می شوند. بعضی از انواع رنگ مو برای موهای خاصی تولید می شوند ولی برخی دیگر عمومی اند و برای همه نوع مویی ساخته شده اند. برای طبقه بندی رنگ های مو دو دسته اصلی طبیعی و شیمیایی را در نظر می گیرند که هرکدام کاربرد های خاصی دارند.


رنگ مو طبیعی با گیاهی چه تفاوتی دارد؟

برای تهیه رنگ مو طبیعی، معمولا از برگ گیاهانی که حاوی رنگدانه های مختلف هستند، مانند حنا، روناس، بابونه و... استفاده می شود. برای تهیه ی رنگ مو از این گیاهان، معمولا برگ های آن را ابتدا خشک کرده و بعد به خوبی پودر می کنند. پودر را در آب ریخته و غلظت را افزایش می دهد تا یک خمیر بدست بیاید. خمیر به دست آمده را روی موها قرار داده و آن را پهن می کنند تا کل موها را بپوشاند. این نوع از رنگ مو ممکن است از پایداری کمی برخوردار باشد، اما ایمنی بالایی دارد و تمام افراد با تمام انواع مو، می توانند از آن استفاده کنند.

البته این رنگ موهای طبیعی با محدودیت هایی نیز همراه هستند که به برخی از آن ها اشاره می کنیم.

1. این نوع از رنگ مو، برخلاف انواع رنگ مو، شیمیایی تنوع لازم را نداشته و گاهی تنها در یک رنگ وجود دارند که این رنگ نیز بستگی به گیاهی دارد که از برگ های آن استفاده شده است.

2. دریچه های مویی توسط انواع رنگ مو طبیعی بسته می شود، بنابراین در آینده دکلره و از بین بردن رنگ مو مشکل خواهد بود.

3. این رنگ موها ممکن است گاهی انتظارات مصرف کنندگان را برآورده نسازند.

4. پایداری کمی نسبت به انواع دیگر رنگ مو دارند.

رنگ مو


رنگ مو شیمیایی و انواع آن :

انواع رنگ مو شیمیایی، طی فرایندهای مختلفی در کارخانه ها و با استفاده از مواد شیمیایی تولید می شوند. به رنگ موهای شیمیایی، ایراد های مختلفی وارد می شود که مهم ترین آن ها، نداشتن ایمنی کافی است. البته این رنگ موها مزیت های زیادی مانند پایداری و تنوع نیز دارند. برخی از بزرگ ترین مشکلات استفاده از رنگ موهای شیمیایی در زیر آمده است:

1. این نوع از رنگ می تواند با پوست سر یا خود مو واکنش شیمیایی داده و حساسیت هایی مانند خارش و قرمزی این مناطق را ایجاد کند.

2.  رنگ مو شیمیایی، از مواد مختلفی ایجاد می شود که ممکن است بسیاری از این مواد، با پوست و موی شما سازگار نباشند و در نتیجه باعث ایجاد بیماری های پوستی گوناگون برای شما می شوند.

3. گاهی رنگ موهای شیمیایی حتی باعث افزایش ریزش موهای شما می شوند؛ البته این در مواردی روی می دهد که استفاده بی رویه از آن ها صورت گیرد.

4. یکی از بزرگ ترین مشکلاتی که به دلیل استفاده از انواع رنگ مو شیمیایی ایجاد می شود، سرطان پوست است؛ زیرا این مواد شیمیایی ممکن است با سلول های پوستی واکنش داده و باعث ایجاد جهش در آن ها شوند. زمانی که جهش در سلول ها روی می دهد، رشد و تقسیم آن ها دچار تغییراتی می شود و در نهایت سرطان به وجود می آید.

اما دانشمندان با انجام تحقیقاتی سعی کرده اند در تولید رنگ های مو، از موادی استفاده کنند که کمترین خطر را برای مصرف کنندگان داشته باشند. به همین دلیل رنگ موهای جدید، مشکلات رنگ موهای قبلی را نداشته یا کمتر دارند.

رنگ مو


رنگ مو های شیمیایی، خود انواع گوناگونی دارند که می توانند به طور کامل یا موقت رنگ مو شما را تغییر دهند. 

 • رنگ مو موقتی یا Temporary

این نوع از رنگ، طوری طراحی شده است که تنها روی سطح مو را می پوشاند و به دلیل بزرگ بودن مولکول های مواد سازنده آن ها، نمی توانند به داخل خود مو نفوذ کنند. مولکول های رنگدانه استفاده شده در انواع رنگ مو موقتی، از نوع قابل حل در آب هستند که بعد از یک بار شستشو، به طور کامل از سطح مو پاک می شوند. یکی دیگر از ویژگی هایی که برای رنگدانه های موجود در رنگ مو موقتی ذکر می شود، عدم تمایل آن ها به جذب شدن توسط مو است. برای پراکنده کردن این رنگ، در پایه رنگ از ماده ای تحت عنوان سورفاکتانت استفاده می شود.

 • رنگ مو نیمه دائمی یا  Semi-permanent

در این نوع از رنگ مو، برخلاف رنگ مو موقت، رنگدانه ها دارای اندازه ای هستند که می توانند به داخل مو نفوذ کنند. این رنگ با رنگدانه های طبیعی مو واکنش نداده و با آن ترکیب نمی شود؛ در نتیجه انواع رنگ مو نیمه دائمی پس از گذشت یک الی دو روز یا با چندین بار شستشو پاک می شود. برای تولید این نوع از رنگ مو، از موادی استفاده می شود که استقامت متوسط دارند و با 7 الی 10 بار استفاده از شامپو، از سطح مو پاک می شوند. مهم ترین ویژگی این نوع رنگ، عدم اتصال رنگدانه های آن به پروتئین های مو است.

 • رنگ مو دائم یا permanent

اندازه ی رنگدانه های این نوع از رنگ، کوچک است و می تواند به داخل منافذ مو نفوذ کند. این رنگ مو پس از ورود به داخل مو با رنگدانه های اصلی مو واکنش شیمیایی داده و به مولکول های بزرگ تری تبدیل می شود. این اتفاق باعث به دام افتادن رنگدانه های این نوع رنگ در داخل مو شده و اثری دائمی ایجاد می کند. یکی از مهم ترین ویژگی های رنگ مو دائمی، دوام و روشن کنندگی بالای آن است و از معایب آن، می توان به امکان تغییر رنگ مو یا دکلره کردن بسیار سخت آن اشاره کرد.


عملکرد رنگ مو شیمیایی چگونه است ؟

رنگ مو ها در حقیقت محصولات آرایشی هستند که در آن ها رنگدانه یا Pigment قرار دارد. این دانه ها بعد از مصرف روی موها قرار گرفته و رنگ سفید آن را تغییر می‌ دهند. آمار ها نشان می ‌دهد، انواع رنگ مو یکی از پرفروش ترین محصولات آرایشی در جهان است به طوری که 72 درصد خانم‌ ها حداقل برای یک بار هم که شده باشد رنگ مو ها را مصرف کرده اند.
تحقیقات نشان می‌ دهد بیش از 84 درصد از رنگ مو های مصرفی در جهان از نوع اکسیدانی یا دائمی به شمار می روند. برای روشن کردن این رنگ ها از ترکیب آب اکسیژنه و یک ماده قلیایی (معمولا آمونیاک) استفاده کرده و بعد از رنگ مو های شیمیایی دائمی استفاده می شود.

بهترین رنگ مو جدید سال با قیمتی استثنائی :


   


آیا استفاده از رنگ مو عوارض دارد ؟

 • رنگ مو می تواند سرطان لنفوم و سرطان خون ایجاد کند.
 • رنگ های شیمیایی در ایجاد بیماری‌ های گوناگون پوستی نقش موثری دارند.
 • خارش، حساسیت و تورم پوست سر ناشی از حساسیت های پوستی 
 • ایجاد تاول های گوناگون در پوست سر در مواردی که فرد مصرف مکرر رنگ مو دارد.
 • ماده ای به نام پارافنیلین دیامین در رنگ های مو وجود دارد که می تواند علائم آلرژی پوستی ایجاد کند.

با توجه به آن چه گفته شد، رنگ مو را کنار نگذارید چرا که می ‌تواند زیبایی شما را تضمین کند. اما در مصرف آن احتیاط لازم را لحاظ کنید تا در عین استفاده از زیبایی و فواید آن، با ضررهای آن روبرو نشوید.

رنگ مو

برای کاهش اثرات سوء رنگ مو چه باید کرد؟

 • بهتر است رنگ مو را کسی به کار ببرد که در این زمینه تجربه کافی را دارد و اگر شما تجربه کافی ندارید، بهتر است به یک فرد ماهر مراجعه کنید.
 •  از رنگ مو هایی استفاده کنید که به کیفیت آن ها اطمینان دارید یا توسط نهادهای بهداشتی تایید شده و آزمایش های لازم روی آن ها صورت گرفته است.
 • رنگ‌ مو یک ماده شیمیایی است و ماندن هرچه بیشتر آن روی سر شما، ممکن است مشکلاتی را ایجاد کند. لذا زمانی که به اندازه کافی موهای شما رنگ به خود گرفت، آن را پاکسازی کنید.
 • بعد از استفاده از رنگ مو، سر خود را به خوبی با آب شستشو دهید.
 • غدد چربی زیادی در پوست سر وجود دارد که موها را چرب می‌ کنند. قبل از استفاده از رنگ مو حتماً باید سر خود را با آب و شامپو بشویید چرا که در غیر این صورت موی شما رنگ را به خود نمی ‌گیرد.
 • رنگ مو را به طور دائم تعویض نکنید و در فاصله های زمانی طولانی از رنگ های مو استفاده نمایید؛ زیرا استفاده مکرر از رنگ مو می تواند به سلامتی پوست سر و موهای شما آسیب جدی وارد کند.
 • برای استفاده از رنگ مو حتماً از دستکش مناسب استفاده کنید تا مواد شیمیایی آن تماس کمتری با دست شما پیدا کنند.
 •    

  آموزش 0 تا 100 جذاب ترین ترکیب رنگ مو 2018 :

  • رنگ مو ترکیبی نسکافه ای

  برای تهیه ی این رنگ مو به عنوان یک ترکیب رنگ مو 2018 شما باید از رنگ بلوند شکلاتی متوسط و به میزان 3/2 تیوپ، واریاسیون 2 سانت، اکسیدان نمره 1 و پایه 8 دکلره استفاده کنید. برای مصرف این رنگ مو باید ابتدا آن را روی ساقه موهای خود بزنید و 20 دقیقه صبر کنید؛ سپس رنگ مو را به ریشه مو های خود بزنید و صبر کنید تا آن ها هماهنگ شوند.

  • ترکیب رنگ مو قهوه ای نسکافه ای

  برای تهیه ی این ترکیب رنگ مو 2018 ، شما باید از رنگ بلوند نسکافه ای تیره با شماره 47/6 استفاده کنید. بعد بلوند طلایی خیلی روشن 3/1 را به آن بیافزایید. برای تهیه رنگ مو قهوه ای نسکافه ای، شما نیاز به اکسیدان شماره 2 دارید. این رنگ مو یکی از زیباترین رنگ مو ها است و طرفداران زیادی نیز دارد.

  • رنگ مو نسکافه ای براق و روشن

  قبل از استفاده از این ترکیب رنگ مو 2018 باید موهای شما دکلره شود. سپس برای تهیه ی رنگ مو نسکافه ای براق و روشن، شما نیاز به کرم کارملی روشن 50 میل، بلوند شکلاتی روشن 50 میل، بلوند روشن 25 میل، اکسیدان نمره یک 180 میل، واریاسیون نقره ای 5 سانت و پایه 8 دکلره دارید. این رنگ مو می تواند جذابیت شما را تا چندین برابر افزایش دهد.

  • ترکیب رنگ مو شکلاتی عسلی

  برای تهیه ی رنگ مو شکلاتی عسلی به عنوان یکی از پرطرفدارترین ترکیب رنگ مو 2018 شما نیاز به رنگ عسلی 707 میل، رنگ مو شکلاتی روشن 20 میل، دودی 307 میل، واریاسیون نقره ای ده سانت، واریاسیون طلایی پنج سانت اکسیدان 2 130 میل و دکلره پایه 6 نیاز دارید. شما با استفاده از این رنگ موی زیبا می توانید حس متفاوت بودن را تجربه کنید.

  • رنگ مو ترکیبی دودی عسلی

  برای تهیه این نوع از رنگ مو و استفاده از آن، شما نیاز به بلوند شکلاتی به مقدار 20 میل، عسلی روشن به میزان 70 میل، دودی روشن به میزان 30 میل، واریاسیون نقره ای به میزان 10 سانت و واریاسیون طلایی به مقدار 5 سانت و اکسیدان با شماره 9 درصد به میزان 135 میل دارید. این رنگ می تواند شما را تا حد زیادی جوان کرده و چهره شما را تغییر دهد.

  • ترکیب رنگ مو کاراملی

  برای تهیه ی این رنگ مو به عنوان ترکیب رنگ مو 2018 شما نیاز به بلوند طلایی خیلی روشن 50 میل، بلوند خاکستری پلاتینه 30 میل، بلوند بژ 50 میل، پایه دکلره 10 ، و واریاسیون نقره ای 10 سانت دارید. این رنگ مو برای افراد مشکل پسند بسیار مناسب است و می تواند به زیبایی آن ها کمک زیادی بکند.

  رنگ مو


  • رنگ مو کنفی کاراملی با هاله شکلاتی

  تهیه این ترکیب رنگ مو 2018 همانند رنگ موی کاراملی است ولی شما نیاز به اکسیدان 1 درصد و رنگ های شکلاتی نیز دارید.

  • رنگ مو ترکیبی شکلاتی فندقی

  شما برای تهیه ی این رنگ مو به پایه 7 دکلره، رنگ شکلاتی پایه 7  به میزان یک تیوپ، رنگ فندقی پایه 7 یک چهارم تیوپ، 2 میل واریاسیون بنفش و آبی و اکسیدان 6 درصد نیاز دارید. این رنگ مو مورد توجه بسیاری از بازیگران است و طرفداران زیادی بین بانوان دارد. شاید بتوان گفت این رنگ یکی از زیباترین ترکیب رنگ مو 2018 به حساب می آید.

  • فرمول رنگ کنفی

  برای تهیه این رنگ، شما به بلوند زیتونی پلاتینه، بلوند طلایی خیلی روشن، دوسانت واریاسیون 000، شماره اکسیدان 6 درصد و پایه 9 دکلره نیاز دارید. این رنگ مو در سال 2019 جز 5 رنگ موی پرطرفدار آمریکا بوده است و حدود 41 درصد زنان آمریکایی حداقل یک بار از آن استفاده کرده اند.

  • رنگ مو ترکیبی بلوند دودی

  برای تهیه ی این ترکیب رنگ مو 2018 شما نیاز به رنگ موی c7 یا c6 ( دودی بلوند تیره و یا روشن )، واریاسیون دودی، اکسیدان 6 درصد و آب دارید. این رنگ مو شما را متفاوت تر و جذاب تر از همیشه خواهد کرد.

  • رنگ مو دودی روشن بدون دکلره

  برای تهیه این ترکیب رنگ موی جدید 2019 شما نیاز به رنگ بژ متوسط 40 میل،  بژ روشن 30 میل، رنگ زیتونی شماره 7 به اندازه 30 میل،  رنگ دودی شماره 6 به اندازه 20 میل، واریاسیون نقره ای 4 سانت و اکسیدان شماره 1 دارید تا با استفاده از آن جوانی را دوباره تجربه کنید.

  • ترکیب رنگ مو زیتونی

  تهیه این ترکیب رنگ مو 2018 بسیار آسان است، چرا که شما تنها نیاز به عسلی 7 ، مسی 7 و فندقی شماره 7 با اکسیدان 6 درصد و واریاسیون طلایی 4 سانت دارید.


  روش های حفظ و ماندگاری رنگ مو

  پیدا کردن رنگ مو که با سلیقه ی شما جور باشد، کمی وقت می برد؛ چرا که شما در عین در نظر گرفتن رنگ مو، باید به مواردی همچون اندام، صورت، رنگ پوست، رنگ چشم و کوتاهی و بلندی موی خود نیز توجه کنید. برای مثال افرادی که رنگ پوست آن ها سبزه و تیره است، رنگ مو متفاوت تری را نسبت به افراد با پوست روشن می پسندند. بعد از کلی جستجو از بین ترکیب های  رنگ مو  ممکن است شما رنگ موی مورد نظر خود را بیابید.

  حالا باید به فکر نگهداری هر چه بیشتر از این رنگ باشید؛ زیرا اگر به آن توجه لازم را نداشته باشید، پایداری و ماندگاری کوتاهی خواهد داشت و شما مجبور به استفاده ی مجدد از رنگ مو هستید. این درحالی است که توصیه می شود برای حفظ سلامتی خود و جلوگیری از ابتلا به بیماری های پوستی، رنگ مو را در مدت طولانی تری استفاده نمایید.

  رنگ مو
  برخی نکات برای حفظ و نگه داری بیشتر رنگ مو به شما کمک می کنند که این موارد به شرح زیر هستند:

  • استفاده از هایلایت ها

  بعضی از افراد به جای استفاده از رنگ مو، این روش را توصیه می کنند که در آن، شما به جای رنگ مو از هایلایت کردن استفاده می کنید. هایلایت ها به جای پوشاندن کل موها، به آن ها فرم طبیعی تری می دهد. هایلایت ها از آن جایی که باعث حفظ ظاهر طبیعی مو می شوند، دیرتر نیاز به تعویض دارند.

  • کاندیشنر مناسب

  به این مواد نرم کننده نیز گفته می شود که نقش مهمی در حفظ رنگ موهای ترکیبی دارند. این مواد مخصوص رنگ موهای ترکیبی هستند، اما در دیگر رنگ مو نیز قابل استفاده هستند. برای استفاده از کاندیشنر باید به جای ماساژ دادن با کف دستتان، آن را به آرامی روی موها بمالید. کاندیشنرها در دو نوع قبل از حمام و بعد از حمام تولید می شوند که شما می توانید از آن ها استفاده کنید. 

  • شامپو و نرم کننده ها

  برای هر ترکیب رنگ مو 2019 یک شامپو یا نرم کننده ی خاص برای افزایش پایداری آن توصیه می شود که بهتر است شما هنگامی که موهای خود را رنگ می کنید، درباره این موارد نیز از آرایشگر خود سوال بپرسید؛ زیرا استفاده از شامپوها و نرم کننده های ناسازگار با رنگ موی ترکیبی شما، ممکن است پایداری آن را کاهش داده و رنگ مو بعد از مدت کوتاهی از موهای شما پاک شود.

  چگونگی انتخاب مناسب ترین رنگ مو :

  قدم اول : تناژ رنگ پوست خود را تعیین کنید
  این که بدانید پوست شما دقیقا چه تناژ رنگی دارد، یک مرحله کلیدی در زمان انتخاب صحیح رنگ مو به حساب می آید. خرید محصولی که با رنگ پوست شما متناسب نیست، باعث ایجاد تضاد در ویژگی های چهره تان شده و در نهایت ظاهری غیر طبیعی را به شما می بخشد. بنابراین، قبل از جست و جو برای پیدا کردن یک رنگ مو مناسب، بدانید که آیا رنگ پوست شما گرم است یا سرد.

  رنگ مو


  ویژگی های تناژ رنگ پوست گرم

  افراد دارای رنگ پوست گرم دارای زیر رنگ زرد بوده و به راحتی و بدون سوختن، برنزه می شوند. رنگ های زمینی مانند قهوه ای، زرد، نارنجی و کرمی برای این اشخاص بسیار مناسب هستند. همچنین استفاده از جواهرات طلایی معمولا یک انتخاب خوب برای آنها به شمار می رود. برای این که تشخیص دهید که آیا در این دسته قرار دارید یا خیر:

  • به رنگ های بازوی خود نگاه کنید. افراد دارای رنگ پوست گرم، رگ های سبز دارند. 
  • این افراد معمولا دارای چشم های تیره مانند قهوه ای، سیاه یا فندقی بوده و رنگ مو آنها غالبا سیاه، قهوه ای، بلوند یا قرمز است. 
  • اگر رنگ پوست شما گرم باشد، با قرار دادن یک کاغذ سفید در کنار صورت خود، احساس خواهید کرد که پوستتان به رنگ زرد یا طلایی دیده می شود. 

  چگونه می توان فهمید تناژ رنگ پوست شما سرد است؟

  افراد دارای سردی تناژ پوست، دارای زیر رنگ های صورتی یا آبی- قرمز بوده و به راحتی آفتاب سوخته می شوند. رنگ های آبی، قرمز و بنفش برای این افراد بسیار مناسب بوده و جواهرات نقره ای بر روی پوست آنها جلوه خوبی پیدا می کنند. 

  • این افراد دارای رگ های آبی رنگ زیر پوست بازوی خود هستند. 
  • رنگ چشم افراد دارای تناژ رنگ پوست سرد معمولا آبی، سبز یا خاکستری است. بلوند، سیاه یا قهوه ای رنگ مو غالب این اشخاص است. 
  • اگر در این دسته قرار داشته باشید و یک کاغذ سفید را در کنار صورت خود قرار دهید، پوست شما به نظر آبی خواهد رسید.


  رنگ مو


  تناژ رنگ پوست خنثی با چه ویژگی هایی مشخص می شود ؟

  تناژ رنگ پوست بعضی افراد نه گرم و نه سرد است و این اشخاص داری رنگ پوست خنثی هستند. در چنین نوع پوست هایی هیچ سایه صورتی یا زرد قابل مشاهده ای وجود ندارد و رگ های آنها نیز به شکل مشخص سبز یا آبی نیستند. اگر رنگ پوست خنثی دارید، می توانید در هنگام خرید رنگ مو، هر محصولی را انتخاب کنید.

  قدم دوم: با توجه به رنگ پوستتان، یک رنگ مو مناسب انتخاب کنید .

  • اگر تناژ رنگ پوست شما گرم است، قهوه ای تیره و ملایم، بلوطی، قهوه ای- طلایی، قهوه ای مایل به قرمز، طلایی تیره و هایلایت قرمز رنگ مو مناسبی برای شما محسوب می شوند. به طور کلی شما باید بر روی رنگ هایی تمرکز کنید که پایه طلایی یا قرمز- نارنجی داشته باشند. از رنگ های آبی، بنفش و خاکستری پرهیز کنید. 
  • اگر تناژ رنگ پوست شما سرد است، رنگ های مشکی کلاغی، خاکستری- قهوه ای و بلوند روشن را مدنظر قرار دهید. بهتر است از انتخاب رنگ های طلایی، زرد، قرمز و برنزه، در هنگام خرید رنگ مو صرف نظر نمایید. چرا که چنین تناژهای گرمی احتمالا باعث می شوند که رنگ پوست شما به زیبایی به چشم نیاید. همچنین شما شانس این را دارید که از رنگ های تند، غیر معمولی و هیجان انگیزی مانند قرمز رژ لبی، قرمز گیلاسی و آبی را بر روی موهای خود استفاده کنید. 

  در هنگام انتخاب رنگ مو، تیره یا روشن بودن پوست خود را فراموش نکنید !!

  • اگر پوستی روشن یا رنگ پریده دارید، رنگ مو روشن برای شما مناسب تر هستند. برای پوست روشنی که دارای تناژ گرم است، از بلوند توت فرنگی یا عسلی استفاده کنید. در صورت وجود رنگ پوست روشن با تناژ سرد، رنگ موی پلاتینی، کتانی یا بلوند شامپاینی را امتحان نمایید. 
  • تنوع رنگ مو برای پوست های متوسط بیشتر است. ترکیب رنگ پوست متوسط یا تیره با بلوند تیره، کاراملی- طلایی یا مسی، ظاهری جذاب را به شما می بخشد. در هنگام انتخاب رنگ مو برای رنگ پوست متوسط با تناژ سرد، بهتر است از تناژ خاکستری مانند شنی، بلوند گندمی و قهوه ای فندقی استفاده نمایید. 
  • رنگ مو قهوه ای فاخر، یک گزینه مناسب برای رنگ پوست زیتونی به شمار می رود. اگر دارای پوست زیتونی با تناژ سرد هستید، بهتر است در هنگام خرید رنگ مو، گزینه های قهوه ای مایل به قرمز یا دارچینی و اگر دارای تناژ گرم هستید از قهوه ای آبنوس یا موکا استفاده نمایید. 
  • اگر پوست شما تیره رنگ و دارای تناژ سرد است، سیاه اسپرسو و جوهری را مدنظر قرار دهید. برای پوست تیره و تناژ گرم، رنگ مو قهوه ای افرایی و تافی گزینه های مناسبی هستند. 

  رنگ چشم های خود را در هنگام خرید رنگ مو از خاطر نبرید !!

  توجه داشته باشید که رنگ مو قرمز، قهوه ای و بلوند برای چشم های سبز و آبی مناسب بوده و افراد دارای رنگ چشم تیره بهتر است از رنگ های متضاد استفاده کنند. 

  رنگ مو


  بهترین روش استفاده از رنگ مو

  روش های مختلفی برای استفاده از رنگ مو توصیه می شود که برخی از آن ها اولویت دارند. بهترین راه برای مصرف از رنگ مو، استفاده ی از آن بدون کراتینه است. کراتینه و دکلره در رنگ کردن موها به طور مستقیم به بافت و فولیکول مو آسیب وارد می کنند. از دیگر مواردی که باید در استفاده از رنگ مو به آن توجه داشته باشید این است که رنگ های شیمیایی را مطابق با یک روال مشخص استفاده کنید.

   سعی کنید در بین رنگ کردن های خود محدوده ی زمانی مشخصی را لحاظ کنید و از رنگ کردن های پی در پی به شدت خودداری کنید. زمانی که از رنگ مو استفاده کردید حتما بعد از زمان مشخصی که روی بسته بندی توصیه شده است، موهای خود را شستشو دهید. توجه داشته باشید که رنگ موی استاندارد و درجه یک در همان زمان مشخص شده اثر خود را خواهد گذاشت و نیازی نیست مدت زمان بیشتری روی موهای شما بماند. ماندن بیش از حد رنگ روی موها تنها باعث از بین رفتن موهای می شود و هیچ اثر مثبت دیگری در پی نخواهد داشت.

  رنگ مو


  با استفاده درست از رنگ مو به یک سلبریتی تبدیل شوید

  بسیاری از خانم ها در هنگام خرید رنگ مو نمی توانند انتخاب مناسبی داشته باشند. به همین دلیل تناسب مناسبی بین رنگ مو و پوست آن ها ایجاد نخواهد شد. موارد زیادی وجود دارند که توجه به آن ها در هنگام خرید رنگ مو می تواند جذابیت شما را چندین برابر کند. از جمله مهم ترین این موارد توجه به رنگ پوست و نوع پوششی است که دارید. برای مثال برخی از رنگ ها برای افرادی که رنگ پوست تیره دارند، بسیار مناسب است و آن ها را جذاب می کند در حالی که برخی از رنگ های دیگر برای افرادی که پوست روشن دارند جلوی بیشتری ایجاد می کند.

  اگر شما بتوانید در انتخاب رنگ مو به درستی عمل کنید قطعا رنگ انتخاب شده به جذابیت شما خواهد افزود و به یک سلبریتی کامل تبدیل می شود. سلبریتی و افراد معروف به طور معمول رنگ مو و پوشش خود را به گونه ای انتخاب می کنند که تناسب کاملی بین آن ها برقرار است. به همین دلیل به شما توصیه می کنیم قبل از خرید رنگ های مختلف حتما مشخصات هر رنگ را مطالعه کرده و مطابق با ویژگی های خود، رنگ مورد نظرتان را انتخاب کنید. برای این کار می توانید از بخش مشخصات فروشگاه های اینترنتی و یا کاتالوگ های راهنمای رنگ مو استفاده کنید.

  رنگ مو


  دقت در انتخاب رنگ مو ؛ بهترین راهکار جهت سلامتی مو

  زمانی که صحبت از مشکلات مصرف رنگ مو می شود منظور این نیست که به طور کامل استفاده از رنگ های شیمیایی موجود در بازار را کنار بگذاریم، بلکه می توان با بهره گیری از راه های درست از این رنگ ها استفاده نمود و در کمترین موارد گرفتار مشکلات ایجاد شده در اثر آن شد. مهم ترین اصلی که در استفاده از رنگ های رایج موجود در بازار وجو دارد و می تواند مشکلات ناشی از آن ها را کاهش دهد، استفاده از انواع رنگ ها با فواصل زیاد بین آن ها است.

  به عبارت دیگر بهتر است چندماه یک بار از رنگ های شیمیایی استفاده کنید. از دیگر موارد مهم و اثر گذار در کاهش مشکلات رنگ مو می توان به دقت در انتخاب درست اشاره نمود.

  سعی کنید در انتخاب و خرید انواع رنگ مو شتابزده عمل نکنید و قبل از خرید اطلاعات وسیع و کاملی را در مورد شکل استفاده و مزایا و معایب رنگ مورد نظر خود به دست آورید. اگر در هنگام خرید به تمام فاکتورها توجه نکنید و تنها با قضاوت بر اساس زیبایی یک رنگ آن را خریداری نمایید، قطعا با مشکلات زیادی رو به رو خواهید شد که برخی از آن ها سلامتی شما را به خطر خواهند انداخت.

  رنگ مو  جدید ترین رنگ مو سال 2020 :

  همان گونه که اشاره شد با صنعتی شدن فرایندهای مختلف، شرکت های زیادی در حال تولید انواع رنگ مو هستند. به طوری که دائما رنگ های جدید برای ایجاد جذابیت بیشتر به بازار عرضه می شود. عرضه رنگ های جدید در اواخر و اوایل سال های جدید میلادی از رونق بیشتری برخوردار است و با استقبال بیشتری رو به رو می شود. رنگ هایی جدیدی که بازار عرضه می شوند یا یک رنگ ابتکاری هستند و یا حاصل ترکیب چند مورد از رنگ های موجود در بازار.

  این تحولات و عرضه ی طیف وسیعی از رنگ مو به بازار از سوی کارخانه ها و شرکت ها مختلف باعث شده است افراد در هنگام خرید، گزینه های بیشتری برای انتخاب داشته باشند و متناسب با سلیقه ی خود یک گزینه را انتخاب کنند. امسال نیز شرکت های تولید کننده ی رنگ مو برای سال جدید میلادی تدابیری را در نظر گرفته اند که چند مورد ازانواع رنگ مو که به احتمال زیادی قرار است در سال جدید به بازار عرضه شود به شرح زیر هستند:

  • هایلایت عسلی مسی
  • نسکافه ای شکلاتی تیره
  • هایلایت کرم با ترکیب عسلی
  • قهوه ای تیره با رگه های نسکافه ای
  • قهوه ای روشن
  • بلوند روشن
  • بلوند خیلی روشن
  • بلوند خیلی پلاتینه

  رنگ مو

  رنگ موی زیتونی : پرطرفدارترین رنگ مو سال 98

  رنگ موی زیتونی، یکی از محبوب ترین رنگ موها در بین خانم هاست که با طیف وسیع روشنی و تیرگی خود، یک انتخاب مناسب برای هر سنی به شمار می رود. یکی از بزرگترین مزایای رنگ مو زیتونی آن است که علاوه بر زیبایی و جذابیت بسیار، بدون نیاز به دکلره کردن هم می توان آن را بر روی انواع مو اعمال کرد. بنابراین، خانم هایی که در مورد سلامت موهای خود حساس هستند یا به دلیل آسیب دیدگی آنها نمی توانند از روش دکلره استفاده کنند نیز می توانند به راحتی رنگ مو زیتونی را انتخاب نمایند. 


  رنگ موی زیتونی با چه رنگ پوست هایی همخوانی دارد؟

  انتخاب رنگ مویی با تناژ سبز، از جمله رنگ موی زیتونی، در درجه اول به میزان سلامت موهای شما و بعد به رنگ پوستتان بستگی دارد. توجه داشته باشید که اگر موهای آسیب دیده ای دارید، برای پرهیز از دکلره کردن آنها باید رنگ موی زیتونی تیره را برگزینید.

  به طور کلی، رنگ موی دارای تناژ سبز به خوبی با پوست های گندمی، سبزه و برنزه همخوانی دارد. اما اگر دارای پوست روشنی هستید و تمایل دارید که موهای خود را به رنگ زیتونی درآورید، می بایست آرایش های مناسبی را نیز مدنظر داشته باشید تا چهره شما بی حال نشده و جذابیت خود را از دست ندهد.

  رنگ موی زیتونی  رنگ کردن با رنگ موی زیتونی بدون استفاده از دکلره !!!

  1. از آنجا که برای عمل کردن رنگ موی زیتونی، موهای شما باید روشن باشند، ابتدا آنها را با رنگ موی 000 یا E20 روشن کنید.
  2. در مرحله بعد رنگ مو زیتونی (M) دارای شماره های 0.1، 5، 10، 90 را با یک بند انگشت واریاسیون سبز و یک بند انگشت واریاسیون نقره ای ترکیب کرده و به اندازه دو برابر مقدار رنگ مو، اکسیدان شماره 2 را اضافه نمایید.
  3. موهای خود را به چند دسته تقسیم کرده و پس از آغشته کردن تمامی قسمت ها به رنگ مو زیتونی، آنها را با کلاه رنگ به خوبی بپوشانید.
  4. موهای خود را پس از گذشت نیم ساعت، با آب شست و شو دهید. 

  رنگ کردن مو با رنگ قهوه ای- زیتونی بدون استفاده از دکلره

  1. برای به دست آوردن این رنگ مو، می بایست میزان 30m رنگ موی دودی شماره شش و شماره هفت، 70m رنگ موی زیتونی شماره شش و ده سانتی واریاسیون سبز را با هم مخلوط کرده و در نهایت اکسیدان شماره دو را بیفزایید.
  2. پس از رنگ کردن موها، چهل دقیقه صبر کرده و سپس آنها را با استفاده از نرم کننده، بشویید.  

  رنگ موی زیتونی


  رنگ کردن مو با رنگ دودی- زیتونی 

  1. برای رسیدن به این رنگ، ابتدا موهای خود را به پایه 9 برسانید.
  2. رنگ های C8 و M7 را مخلوط کرده و به میزان دو برابر رنگ مو، اکسیدان شماره یک اضافه کنید.
  3. پس از آغشته کردن تمام موها به رنگ موی زیتونی، سی دقیقه صبر کرده و سپس آنها را با نرم کننده شست و شو دهید. 

  رنگ موی زیتونی


  مراحل رنگ موی زیتونی با استفاده از دکلره 

  1. در قدم نخست، موهای خود را با استفاده از دکلره به پایه هشت و رنگ روشن برسانید.
  2. رنگ N8 را با مقدار بسیار اندکی آکسیدان و آب ترکیب کنید.
  3. پس از قرار دادن رنگ بر روی موها، مدت زمان 20 دقیقه صبر کرده و سپس با نرم کننده شست و شو دهید. 

   رنگ موی زیتونی

  رنگ موی زیتونی روشن با استفاده از دکلره

  1. ابتدا موهای خود را با به کار بردن دکلره به پایه هشت برسانید. 
  2. با مخلوط کردن رنگ M8، مقداری اکسیدان و آب به میزان دو برابر اکسیدان، محلولی به دست آورید.
  3. رنگ حاصل را به مدت نیم ساعت روی موهای خود قرار داده و در نهایت با استفاده از نرم کننده آنها را بشویید. 


  رنگ مو دودی و زیباترین انواع آن 

  اگر تمایل دارید که تغییری اساسی در چهره خود ایجاد کنید، رنگ مو دودی یکی از بهترین گزینه های پیش روی شماست. رنگ دودی نیز مانند بسیاری از دیگر انواع رنگ مو در طیف های تیره و روشن قابل انجام بوده و به همین دلیل، می توان آن را برای رنگ پوست های مختلف استفاده کرد. 

  انواع رنگ مو دودی برای چه رنگ پوست هایی مناسب هستند؟


  قرار گرفتن رنگ مو دودی روی موهایی با ریشه مشکی، یک ترکیب عالی برای کسانی که دارای پوست سبزه هستند، به شمار می آید. از سوی دیگر، اگر دارای موهای لخت و نرمی هستید و تمایل دارید که با انتخاب یک رنگ مناسب به موهای خود بعد و حجم بدهید، بهتر است از آن دسته از رنگ مو دودی که دارای طیف هایی از رنگ بنفش هستند، استفاده کنید.
  رها کردن ریشه موها با رنگ طبیعی خودشان و رنگ کردن ادامه آنها با رنگ مو دودی، زحمت رنگ کردن مداوم ریشه ها را از سر شما کم می کند. این مدل جذاب به نام رنگ مو دودی آمبره شناخته می شود. همچنین استفاده از رنگ مو دودی با زمینه تیره و سایه های نقره ای خاکستری، یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی است که دارای تارهای سفید میان موهای خود هستند. 


   رنگ مو دودی


  • رنگ کردن مو با رنگ مو دودی بدون دکلره

  استفاده از رنگ مو دودی بدون دکلره، علاوه بر حفظ ظاهر طبیعی موهای شما، از سلامت آنها نیز محافظت می کند. برای این کار، رنگ موی شماره 8 و 8.32 را با رنگ موی زیتونی E7 و اکسیدان شماره یک ترکیب کرده و بر روی موهای خود قرار دهید. 

  • رنگ کردن مو با رنگ مو دودی روشن بدون دکلره

  ترکیب 40m از رنگ بژ متوسط و 30m از رنگ بژ روشن، 30m از رنگ زیتونی شماره هفت، 20m رنگ دودی شماره شش، 4 سانتی متر واریاسیون نقره ای و اکسیدان شماره یک، رنگ مو دودی روشن بسیار جذابی را برای شما فراهم خواهد کرد. این رنگ را به مدت 45 دقیقه روی موهای خود قرار داده و از نتیجه آن لذت ببرید. همچنین برای چند برابر کردن جذابیت این رنگ مو، درآوردن هایلایت های روشن میان موها نیز بسیار کمک کننده است.
  مخلوط کردن 40m از رنگ های ترکیب طبیعی شماره 10 و 10m از رنگ طلایی شماره 10 به علاوه اکسیدان شماره دو یکی از بهترین گزینه ها برای قرار گرفتن بر روی این زمینه رنگ مو دودی به شمار می رود. 

   رنگ مو دودی
  • رنگ مو دودی- زیتونی

  برای درآوردن موها به رنگ مو دودی- زیتونی، ابتدا باید آنها را به پایه نه برسانید. در مرحله بعد رنگ موی M7 و C8 و اکسیدان شماره یک به میزان دو برابر رنگ مو را با هم ترکیب کرده و به مدت 30 دقیقه روی موها قرار دهید. 

  • رنگ مو بلوند دودی

  این مورد، یکی از بهترین انتخاب ها برای افراد با پوست روشن محسوب می شود. برای رسیدن به رنگ مو دودی بلوند، دو سوم تیوپ از رنگ های C7 یا C6 را با یک سوم تیوپ واریاسیون دودی را با اکسیدان شش درصد و آب مخلوط کرده و بر روی مویی که به پایه نه رسانده شده است، قرار دهید. 

  • رنگ کردن مو با رنگ مو دودی  - نقره ای

  برای اعمال این رنگ بسیار جذاب، ابتدا موهای خود را به پایه دکلره 10 برسانید. سپس، رنگ مو دودی شماره ده، 30m رنگ مو دودی شماره نه، ده سانتی متر واریاسیون نقره ای، پنج سانتی متر واریاسیون نقره ای و اکسیدان یک درصد را با هم ترکیب کرده و بر روی موهای خود قرار دهید. 

   رنگ مو دودی
  • رنگ کردن مو با رنگ مو دودی - عسلی

  برای این مورد، پس از رساندن موها به پایه دکلره شش، مقدار 20m از رنگ W6 (بلوند شکلاتی)، 70m از رنگ H7 (عسلی روشن)، 30m رنگ C7 (دودی روشن)، ده سانتی متر واریاسیون نقره ای، پنج سانتی متر واریاسیون طلایی، 130m اکسیدان نه درصد را ترکیب کرده و موهای خود را به آن آغشته کنید. 

  رنگ مو ترکیبی و ویژگی های منحصر به فرد آن !!!


  رنگ مو ترکیبی را فقط در این جا آموزش ببینید و با خرید رنگ مو با قیمت ویژه موهایتان را زیبا کنید !!!

  رنگ مو ترکیبی تاثیر زیادی بر افزایش زیبایی شما دارد و اگر مناسب چهره و پوست شما باشد، می تواند شما را از این رو به آن رو کند. گاهی شما فردی هستید که رنگ مو رایج را دوست داشته و آن ها را می پسندید و استفاده می کنید؛ اما گاهی ممکن است شما رنگ مو خاصی را بپسندید و آن را برای افزایش جذابیت خود، مناسب بدانید؛ لذا مجبورید به سراغ رنگ مو ترکیبی بروید که دارای فرمول پیچیده تری بوده و نیاز به استفاده از چند مدل رنگ مو دارد. رنگ مو ترکیبی زیادی وجود دارند که با توجه به سلیقه ی افراد تهیه می شوند.

  رنگ مو ترکیبی نه تنها در ایران، بلکه در تمام کشورهای جهان مورد توجه بوده و افرادی زیادی از آن برای جذابیت و زیبایی خود استفاده می کنند.


  مهم ترین نکاتی که باید در رنگ مو ترکیبی بدانید !!


  تهیه رنگ مو ترکیبی بیش از هرچیزی، نیازمند تجربه است؛ چرا که برای درست کردن آن، شما نیاز به اطلاعاتی دارید و نمی تواند به صورت یک دفعه ای رنگ ها را با هم ترکیب نمایید. برخی از نکاتی که باید در ترکیب رنگ مو بدانید عبارت اند از:

  • شناخت رنگ ها و چرخه رنگ

  تا زمانی که شما ارتباط بین رنگ و روش های ترکیب رنگ را نشناسید، نمی توانید یک رنگ مو ترکیبی مناسب تولید کنید. آنچه شما در ابتدا باید بدانید، این است که رنگ مو اصلی به سه دسته زرد، قرمز و آبی تقسیم شده و رنگ های فرعی شامل سبز، بنفش و نارنجی هستند. دانستن چرخه رنگ برای درست کردن انواع رنگ مو و حتی پاک کردن آن ها بسیار ضروری است.

  • شناخت رنگ های غالب

  منظور از رنگ غالب، رنگ پس زمینه در هر رنگ مو ترکیبی است. زیرا زمانی که شما از یک رنگ مو استفاده می کنید، چیزی که بیش از هرچیزی جلب توجه خواهد کرد، رنگ غالبی است که در پس زمینه وجود دارد. اگر شما رنگ های غالب برای انتخاب پس زمینه را به درستی نشناسید، رنگ مو ترکیبی شما به درستی عمل نکرده و باعث ایجاد نارضایتی شما از ترکیب می شود.

  • شناخت رنگ موی خودتان

  مهم ترین اصل در استفاده از رنگ مو، شناسایی رنگ مو خود است؛ چرا که رنگ مو طبیعی شما، رنج های مختلفی از تیره تا روشن دارد. شما باید با توجه به رنگ مو طبیعی خود، از رنگ موهای گوناگون استفاده نمایید.

  برای مثال اگر ندانید رنگ مو شما خاکستری است یا سیاه و از رنگ مو ترکیبی و به خصوص رنگ مو سفید، استفاده نمایید، ممکن است نتیجه به دست آمده یک رنگ کدر باشد که با رنگ مو اصلی، تفاوت زیادی دارد.

  • توجه به درصد منافذ مو، چگالی مو و حجم آن ها

  قطعا شما نمی توانید بدون توجه به برخی از قوائد، اقدام به استفاده از رنگ مو های ترکیبی نمایید. موهایی که آسیب دیده اند، معمولا چگالی کمتری دارند و رنگ بیشتری به منافذ آن ها نفوذ می کند و این کار در مدت زمان کوتاهی انجام می شود؛ این در حالی است که موهای سالم دقیقا برعکس این رفتار را از خود نشان می دهند.

  لذا شما باید نوع مو را بشناسید و در صورتی که دیدید موها آسیب دیده هستند، از رنگ مو ترکیبی کمتری با توجه به نظر و سلقیه ی خود یا مشتری استفاده نمایید.

  رنگ مو ترکیبی


  رنگ مو ترکیبی و اکسیدان مورد نیاز :

  اکسیدان، یک ماده مهم در تهیه رنگ مو ترکیبی است. برای تهیه یک ترکیب مناسب از رنگ مو ، شما باید قبل از هرچیزی نسبت ترکیب آن ها و نسبت استفاده از اکسیدان را به درستی بدانید تا بتوانید ترکیب مد نظر خود را تولید کنید. برخی از رنگ مو ها، دارای ساختاری هستند که برای ترکیب کردن آن ها با رنگ های دیگر، اکسیدان بیشتری مورد نیاز است. رنگ مو روشن و رنگ مو بلوند، به اکسیدان بیشتری نیاز دارند.

  هم چنین در استفاده از اکسیدان ها، باید به مواردی همچون ضخامت مو و میزان آسیب دیدگی آن نیز توجه کنید تا بتوانید یک رنگ مو ترکیبی عالی درست کنید وگرنه رنگ مو درست شده با آن چه مدنظر شما بوده تفاوت زیادی خواهد داشت.


  چند مورد از پرطرفدارترین ها در رنگ مو ترکیبی :

  1. رنگ مو ترکیبی مسی

  2. رنگ مو ترکیبی عسلی

  3. رنگ مو ترکیبی تنباکویی

  4. رنگ مو ترکیبی دودی

  5. رنگ مو ترکیبی نسکافه ای

  6. رنگ مو ترکیبی دودی طلایی

  7. رنگ مو ترکیبی کرم

  8. رنگ مو ترکیبی بژ

  9. رنگ مو ترکیبی سامبره

  10. رنگ مو ترکیبی هایلایت

  11. رنگ مو ترکیبی آمبره

  12. رنگ مو ترکیبی بلوطی

  انواع رنگ مو ترکیبی نام برده شده، جز پرطرفدارین رنگ مو ها هستند و افراد زیادی تمایل دارند یکی از این انواع را برای زیبایی موهای خود استفاده کنند. برای انواع رنگ مو ترکیبی، فرمول خاصی برای ترکیب آن با اکسیدان وجود دارند. در میان این چند مورد رنگ مو ترکیبی ذکر شده، رنگ مو هایلایت، طلایی، عسلی و کرم بیشترین طرفداران را به خود اختصاص داده اند.


  رنگ مو ترکیبی و انواع آن

  این که چه رنگ مویی بیشتر به شما زیبایی می بخشد، بستگی زیادی به صورت، رنگ چشم و نوع موهای شما دارد. رنگ موها دائما تغییر می کنند و سالانه رنگ موهای جدید وارد بازار می شوند تا نیاز متقاضیان را برآورده سازند. رنگ مو ترکیبی جدید 2019 نیز مانند دیگر رنگ موها، متقاضیان زیادی را به سمت خود کشانده است. در سال 2019 چندین رنگ مو بیشتر مورد توجه قرار گرفتند و متقاضیان بیشتری را به سمت خود کشاندند که آن ها عبارتند از:

  • رنگ مو ترکیبی نسکافه ای :

  شاید بتوان با اطمینان گفت که یکی از بهترین رنگ مو ترکیبی جدید 2019 رنگ موی نسکافه ای بوده است؛ به گونه ای که بانوان زیادی را به سمت خود جلب کرده است. این رنگ مو، تنوع زیادی از روشن تا تیره دارد و توانسته است تا حد زیادی نیاز متقاضیان را برآورده و نظر آن ها را جلب کند. رنگ مو ترکیبی نسکافه ای می تواند ظاهر شما را به طور کل تغییر داده و زیبایی شما را چندین برابر کند. رنگ مو نسکافه ای حساسیت زیادی ایجاد نمی کند،
  ولی برای احتیاط بهتر است در صورت ریختن آن روی لباس یا پوست حتما محل را شستشو دهید. این رنگ مو مانند دیگر رنگ موهای شیمیایی برای چشم ضرر دارد و در صورت هرگونه تماس آن با چشم حتما چشم را با آب سرد بشویید و بلافاصله به پزشک مراجعه فرمایید. برای تثبیت شدن و ماندگاری بیشتر این رنگ مو، از شامپو های تثبیت کننده و نرم کننده استفاده کنید.

  رنگ مو ترکیبی

  • رنگ مو ترکیبی عسلی :

  رنگ موی عسلی رنگ مو ترکیبی 2019 است که برای موهای بلوند عالی بوده و جذابیتی وصف نشدنی به آن ها می بخشد. در واقع رنگ موی عسلی می تواند موهای بلوند روشن شما را کمی تیره تر کرده و ظاهری زیبا را برای شما ایجاد کند. یکی از توصیه هایی که برای بهتر شدن این رنگ به افراد می شود، این است که موهای خود را دکلره کنند. برای استفاده از رنگ موی عسلی، مانند دیگر رنگ موها، موهای شما باید به پایه برسد و رساندن مو به پایه نکته ای است که در رنگ کردن موها بسیار حائز اهمیت است و توجه نکردن به آن، شما را به هدفتان در استفاده از رنگ مو ترکیبی نمی رساند.

  رنگ مو ترکیبی

  • رنگ مو ترکیبی کاراملی :

  یکی دیگر از رنگ مو ترکیبی پرطرفدار در سال های اخیر بوده است. معمولا این نوع از رنگ مو برای خانم هایی که پوست سبزه دارند، بسیار مناسب است و توصیه می شود آن ها حتما این رنگ مو را برای یک بار هم شده است، امتحان کنند. این رنگ مو ترکیبی به عنوان رنگ موی جدید 2019 طرفدارن زیادی داشته است؛ زیرا این مدل از رنگ مو در همه ی حالت های مو از بلوند تا صاف قابل استفاده است و در هر کدام از حالت های مو، جذابیت خاصی را به فرد می بخشد.

  در مورد رنگ موی کاراملی، حساسیت های پوستی کمتر از انواع دیگر دیده می شود اما مانند دیگر رنگ موهای شیمیایی، باید در استفاده احتیاط لازم را لحاظ کنید و از استفاده ی مکرر از این رنگ مو ترکیبی بپرهیزید؛ چرا که ممکن است خطراتی برای پوست شما داشته باشد.

  رنگ مو ترکیبی


  • رنگ مو ترکیبی قهوه‌ای مایل به قرمز :

  یکی از جالب ترین رنگ موهای جدید است که به بازار عرضه شده است. گاهی به این رنگ مو ترکیبی آتشین نیز گفته می شود. رنگ موی قهوه ای مایل به قرمز، یک رنگ موی جدید 2019 بود که بعد از ورود به بازار، افراد زیادی را به سمت خود جلب نمود به طوری که در طول یک ماه، 1204 زن آمریکایی از آن استفاده کردند. قهوه‌ای مایل به قرمز، رنگی گرم و عالی برای روشن کردن و حرارت بخشیدن به موهای شما است.

  این رنگ مو ترکیبی حتی بازیگران را نیز به خود جلب کرده است به طوری که بسیاری از بازیگران هالیوود از این رنگ موی قهوه ای مایل به قرمز استفاده می کنند. شما نیز برای یک بار، این رنگ آتشین و گرم را امتحان کنید و از جذابیتی که به چهره ی شما می بخشد، لذت ببرید.


  نظر بدهید

  لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
  رنگ مو 100 میل Jevo (گروه رنگ ترکیبی جوو Jevo Compound )

  شماره خود را وارد کنید تا از تغییرات محصول شمارا مطلع سازیم

  برچسب ها: جوو, رنگ, مو, مش, مراقبت, سلامت, زیبایی, کراتین, حرفه‌ای, سر, Jevo